No Widgets found in the Sidebar

, zanim pozwolę Andreę powiedzieć ci, jak bardzo lubi zabrać swoje 18-miesięczne bliźniaki do Ikea, chcę wspomnieć o jej nowym biznesie, Little Uni. Sprzedaje ręcznie wykonane ubrania dla niemowląt, które są podstawowe i słodkie, z nowoczesnymi aplikacjami. Jej dzieci Mira i Will modelują dla nas na tych zdjęciach.

Andrea mieszka w Chicago, gdzie od kilku miesięcy zamraża i śnieg. Jej dzieci po prostu przeniosły się na jedną drzemkę dziennie, więc zawsze starają się znaleźć dzień dobry. Ona pisze:

Mój mąż i ja zaplanowaliśmy wycieczkę w sobotę rano do Ikei, aby zdobyć stół i krzesła wielkości dzieci. Nie mogłem się doczekać dnia na przedmieściach w zatłoczonej Ikei. Byłem jednak mile zszokowany, gdy stwierdziłem, że jeśli dotrzesz do Ikei, wcale nie jest to zatłoczone.

Umieściliśmy każde dziecko w jednym z ich dziwnych urządzeń do wózka/zakupów. Dzieci uwielbiały być w nich popychane i uwielbialiśmy nie pchać ciężkiego podwójnego wózka ani 2 uciążliwych pełnowymiarowych koszyków.

Sekcja dla dzieci jest naprawdę niesamowita. Oprócz wyjątkowych, kolorowych zabawek, pościeli i mebli, mają grę
Obszar ustawiony w labiryncie dzieci, całkowicie umeblowanych pokoi. Dostałem świetny zestaw plastikowych, kolorowych płyt. Pozwalamy również każdemu dziecku wybrać wypchane zwierzę. Dzieci uwielbiały jeździć na szklanych windach i mówić „cześć”, ilekroć usłyszały, jak otwiera się sygnał dźwiękowy. Ponieważ nie było to zatłoczone, naprawdę widzieliśmy i doceniliśmy dobrze zaprojektowane wyświetlacze pokoju. Dzieci wskazywały światła, drzwi, okna, piłki, łóżka, gdy chodziliśmy.

Lunch w kawiarni był doskonały. Nowoczesne, białe klejenie były starannie ułożone i łatwe do znalezienia. Przy stole było dużo miejsca dla 2 małych dzieci i 2 dorosłych. Założyłem dzieci, a mój mąż poszedł po jedzenie. Z menu dla dzieci dostał Mac, Cheese oraz szwedzkie klopsiki, oczywiście podawane na wspaniałych plastikowych talerzach. Myślę, że MAC i ser wynosiły 0,99 USD. Dzieci pochłonęły każdy kęs.

Po kilku niezręcznych wycieczkach do samochodu przewożących części stołowe i dzieci wróciliśmy do domu w samą porę na drzemki.

By klfxk

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.