No Widgets found in the Sidebar

Jestem pewien, że STITCH FIX został dla mnie opracowany. Biorąc pod uwagę, że zaczęło się w Zatoce, jest wysoce możliwe, że ktoś usłyszał moje dziwne osobliwości w kawiarni i wprowadził go do startupu. To naprawdę się tutaj dzieje.

Umowa polega na tym, że prawdziwi ludzcy styliści tworzą pudełko 5 produktów opartych na moich preferencjach stylu, kwestionariuszu, tego, co jest modne i posypanie Pinteresta. Każdego miesiąca otrzymuję nową* poprawkę* pocztą, a następnie staram się odbyć selfie i zachęcać moich kumpli do demokratycznego decydowania o tym, co zatrzymać i co wrócić. Płacę tylko za to, co trzymam – ale istnieje poważna zachęta 25%, jeśli wszystko zachowam.

Nie mogę zdecydować, czy to kocham, ale dobrze się bawiłem. To właśnie wysłano do tej pory w moich trzech poprawkach.

Moje pierwsze pudełko na Stitch Fix było tak ekscytujące do otwarcia, ale ostatecznie niespełniające. Miałem nadzieję, że moi przyjaciele oszaleją za tę mocną nową sukienkę (#4), ale nikt na Facebooku w ogóle to lubił. Chciałem zachować top nr 3, ale ledwo mogłem nadepnąć ramiona. Wrzuciłem własną koszulę jako wabik nr 5, a kilku kumpli kazało mi ją zwrócić. Utrzymałem spodnie w 2 #2, ale natychmiast tego żałowałem. Wisior był tak niezdolny do mojego stylu (NMS), że nawet go nie sfotografowałem.

Odkryłem również, że moje lustro jest naprawdę zakurzone.

Druga poprawka ściegu była lepsza, ponieważ zachowałem o wiele więcej rzeczy. Ale było gorzej, ponieważ wydałem prawdziwe pieniądze. To niebezpieczna gra.

Lubiłem sukienkę nr 1 i próbowałem „układać pokład”, uśmiechając się na zdjęciu. Potem zdałem sobie sprawę, że nie wiem, jak sfotografować moją umowę i ubrania, więc podałem do tego. Utrzymałem Top #2 pomimo mieszanych ocen (i muszę go nosić z pasem, aby utrzymać go płasko). Pendant #3 jest taki uroczy, ale jeszcze go nie użyłem. Top #4 jest ohydny z moim odcieniem skóry i nie obchodzi mnie, czy ci się podoba. Wreszcie, mimo że uważam, że jest urocza, bluzka nr 5 jest zbyt bezkształtna, aby kiedykolwiek przekroczyć mojego męża.

A potem po prostu przewracałem kości. Słyszałem od niezawodnych ludzi, że „trzecia poprawka to urok”. Niewątpliwie jest to subiektywna gra, w którą gramy.

Byłem zachwycony, kiedy zobaczyłem kropki, ale to dlatego, że mam dużo granatowych i białych kropek, nie mogłem nosić nic innego przez cały tydzień – przepustka. Bluzka B jest aktualna, ale kolor i styl sprawiają, że chcę rzygać. Mnie w Orange? Wędźnia! Bluzka C była zabawnym wyborem, którego nigdy nie wybrałbym dla siebie. Założyłem elegancką szarą spódnicę roboczą i czułem się jak profesjonalista. Potem złapałem następną rzecz w stosie i była to para czerwonych chudych dżinsów; Zostałem też rozwinięty bluzkę, aby uzyskać dziki i szalony wygląd. Ding, ding, ding. Mój panel wyborców stwierdził, że był to zwycięski wygląd. Nieważne, że nosiłem własne czerwone spodnie pixie na zdjęciu A. I nikt nie dbał o sukienkę, więc zaoszczędziłem sobie pieniądze i trzymałem tylko bluzkę C.

Stitch Fixâ może być dla Ciebie, jeśli:

nie lubisz robić zakupów lub nie masz na to czasu

Chcesz być uroczy i stylowy, ale nie wiesz, jak

To może nie być dla ciebie, jeśli:

Uwielbiasz robić zakupy i tęskniłby za wyborem własnych ubrań – Whitney!

Masz już niesamowicie pewne gusta i mundur

Do tej pory nadal dobrze się bawię i nie mogę rzucić się. Czuję, że dostaję bardzo wyjątkowy prezent i mam licencję, aby go zwrócić bez ranności uczuć darowicy. Moja następna poprawka jest z powodu przybycia 5 sierpnia.

Co myślisz?

Chcesz spróbować STITCH FIX? Jeśli chcesz dostać stos ubrań pocztą, kliknij tutaj, aby rozpocząć proces rejestracji.

Czy próbowałeś tej lub innej usługi? Zawsze staram się znaleźć następną łatwą rzecz! Jeśli jesteś bardziej podobny do Whitney i Love Shopping, Stitch Fix zatrudniony Sahms (między innymi) jako ich stylistów, sprawdź 7 elastycznych zadań dla matek pozostałych w domu.

+++

Nie sponsorowane, ale jeśli dołączysz za pomocą mojego linku polecającego, mogą dać nam kilka groszy za pomocą linku partnerskiego.

By klfxk

Leave a Reply

Your email address will not be published.