No Widgets found in the Sidebar

Pozostawianie społeczności wykorzystywanej jako tak proste. Zanim miałem dziecko, po prostu włożyłem buty, dostałem smycz psa, a także zdecydowałem się na spacer.

Teraz, gdy mam Piper, są jak 42 dodatkowe kroki do procesu. Jeden z nich zwykle obejmuje zmianę pieluszki pełnej kupy, zanim mam zamiar wyjść za drzwi.

Ale zostałem zidentyfikowany, aby to zrobić. Oprócz tego ze sobą przyciągałem drugą połowę, a także psów. (Niektórzy mogą wierzyć, że opuszczenie domu jest prostsze wobec męża, jednak w tej sytuacji nie tyle).

Zrozumiałem, że chciałem zabrać Miss Pipes do parku, która była około 1,5 mil od naszego domu. Jest tam huśtawka niemowlęta, a także wierzyłem, że fajnie byłoby to wypróbować.

Pierwszy krok w procesie: Google w jakim wieku mój niemowlę może się zamachować?

Doszedłem do wniosku, że chociaż miała zaledwie 4,5 miesiąca, jeśli umieszczę wokół niej koc, aby wypełnić dodatkowy obszar na huśtawce, a także nie popchnąłem jej równie dobrze, że będziemy dobrze.

Uzbrojeni w nowo odkryte zrozumienie niemowląt, a także sprzętu na placu zabaw, pojechaliśmy do parku.

Przez cały czas moja druga połowa powtarzała: „Wierzę, że będzie padać”, „Kochanie, najprawdopodobniej będzie padać”. Ughhhh, powtarzałem mu, żeby go zamknął – że będzie dobrze, jednak nie miałby tego.

Jak wszyscy rozumiecie, zadowolona druga połowa jest zadowolonym życiem, więc pomimo jego protestów maszerowaliśmy.

Wzdłuż metody musieliśmy zatrzymać się na polu, a także pozwolić psom uciec ze smyczy. Po tym, jak jedził kupę jelenia, a także ścigać małe dziecko, spędziliśmy go, a także kontynuowaliśmy naszą drogę. Następny przystanek: huśtawki !!!

Piper spojrzała na mnie dość cholernie sceptycznie, kiedy ją pakowałem, jednak po kilku popychaniu uważa, że ​​są całkiem schludne. Świetny. Teraz będziemy musieli kupić jeden z nich na podwórko. Â Spojrzenie na jej trochę umowy, gdy poczuła wiatr na plecach, a także przyjmowanie wszystkiego było bezcenne.

Następnym krokiem był slajd. Powiedziałem Tylera, mojego męża, że ​​musi zabrać niemowlę, a także psa w dół zjeżdżalni, ponieważ oboje podobnie jak to lubią. Był mniej niż podekscytowany tym pomysłem, jednak jest doskonałym sportem, więc grał razem. Piesek lubił to, podczas gdy niemowlę było takie jak Ehhhh.

Ostatnio, podciągnięte bary lub małpy, gdy zadzwoń do nich telefon młodzieży. Ponieważ Tyler tak dobrze, jak ja jestem zapalonymi crossfitterami, wierzyliśmy, że fajnie byłoby sprawić, by niemowlę wyglądało, jakby się podciąga.

Ale potem lizała małpy bary, a także całkowicie przeraziliśmy, wierząc, że zakontraktowała zapalenie wątroby, a także musiała zacząć dom. Poza tym szybko zbliżała się do fazy „Zaraz stracę moje gówno”.

A co wiesz?

Padało na nas w ostatnim domu. Teraz, jeśli zapytasz mnie, była to tylko lekka mżawka, praktycznie spokój. Jeśli zapytasz moją drugą połowę, był to monsun, a on chciał uruchomić całą metodę do domu. Przepraszam kochanie, nie uciekam.

By klfxk

Leave a Reply

Your email address will not be published.