No Widgets found in the Sidebar

Meg w plecaku, aby Buggy naprawdę przybiła ją rekomendacją dla prostej jadalni na małe dziecko. Sprawdziłem to, a także uderzyłem mi w głowę (dlaczego nie wierzyłem w to ”), a potem chciałem uratować wszystkie jej sugerowane miejsca na moje przyszłe wrażenia podróżowanie na Bali, Nova Scotia, a także Hongkong oprócz moich (znacznie bardziej prawdopodobnych) wypraw do San Francisco.

W zeszłym tygodniu prowadziłem nowojorskie rogaty przeklinające opcję słabej pizzy po słabych wyborach pizzy na obszarach odpoczynku. Kiedy więc wspomniała SBARRO po imieniu (i to był mój wielki wybór), zrozumiałem, że mówi do mnie bezpośrednio.

I dlatego, moi przyjaciele, dlatego muszę się z tobą podzielić.

Oprócz jej preferowanych regionalnych szybkich restauracji, MEG oferuje ważne wskazówki, jak odkryć własną niewidoczną ścieżkę przyjaznego dla malucha ds. Żywności:

Nowsze, a także odnowione amerykańskie centra handlowe (sprawdź stację prania w nowym centrum handlowym SF – to spełnienie marzeń!)

Często łączą się przyjazne dla pieszych, a także przyjazne dla zwiedzania

Mówi: „To nie rozwiązuje dokładnie, jak zmusić małe dziecko, aby usiąść i jeść, ale przynajmniej rodzice mogą przywrócić bardzo potrzebną energię, a także spróbować regionalnej kuchni”. Zgadzam się.

Przeczytaj zalecenia Meg, aby dokładnie jeść z małym dzieckiem.
Oto moje wskazówki, jak zabrać małe dziecko do ekskluzywnej lokalizacji (o wiele mocniej, teraz zdaję sobie sprawę!)

[Zdjęcie: Meg at Backpack to Buggy]

By klfxk

Leave a Reply

Your email address will not be published.