No Widgets found in the Sidebar

dzięki Mandy Chuey za ten post gościnny.

Nie mogę wziąć raportu kredytowego za to, że jest mamą mediów społecznościowych bez zachęty ze strony mojego męża, kadencyjnego inżyniera inżyniera z Doliny Krzemowej. Zasadniczo wprowadził mnie do wielu witryn, aplikacji, programów (Whatcha Call ‘Em)? Ale teraz, gdy wylądowałem w świecie mediów społecznościowych dzięki mojej lepszej połowie technologii, nie chcę wracać. Nie chodzi o to, że miałem AOL ani nic, ale na pewno nie miałem Foursquare, Instagram ani Nextdoor na wyciągnięcie ręki. Żyjemy w świecie, który jest bardzo połączony z samą prędkością; Możesz uzyskać wszelkie informacje o rodzicielstwie w kilka sekund z e -maila do lekarza, WebMD i „YouTube Clips o tym, jak owinąć moby (nadal mi nie pomogło). Jestem również pewien, że guz będzie mi przesłał aktualizacje o rozwoju mojej 18 -letniej córki, podczas gdy kciuki) jest w akademiku na studiach.

Nie będę udawać, że znam różnicę między 3G lub 4G – a pełnym ujawnieniem: nadal mam tylko iPhone 4s. (Cringe.) Po opublikowaniu tego krótkiego artykułu mój mąż z pewnością będzie nosił przebranie następnym razem, gdy wyjdziemy razem. Powiedziawszy to, staram się podzielić się tym, co wiem, tym, czego używam, a moje doświadczenie rodzicielskie jako uzależnione od mediów w mediach, które dla niektórych może nie być wiele w porównaniu do matek z okularami Google, ale robię, co mogę Z 10. i 3 -letnim, ludzie!

Pozwól, że dam ci podróż najważniejszych aplikacji w moim telefonie.

Facebook:
Pretty Obywanacie. Mark Zuckerburg nie tylko nie powstrzymał się nad ponad miliardem za nic. Zdjęcia i aktualizacje przyjaciół i rodziny oraz, jak powiedziały niektóre badania, aktualizacje, które sprawiają, że poczujesz się mniej niż i przygnębiony czytaniem niesamowitych aktualizacji statusu innych osób, gdy jesz w domu Bena i Jerry’ego z pojemnika. Mój mąż nazywa mnie „Lurkerem”, ponieważ sprawdzam, co robią inni Peeps, ale nie publikuję dużo.

Moją ulubioną funkcją jest posiadanie prywatnej ściany rodzinnej na „zamkniętej grupie”, w której wymieniamy niezbędne osobiste aktualizacje i kontrole, oprócz sympatycznych zdjęć naszego potomstwa.

Następne drzwi:-
Witryna do łączenia się z tymi w twoim kapturze. Członkowie grupy muszą podłączyć adres lokalny i zostać zatwierdzony do dołączenia.

Uwielbiam Nextdoor dla niejawnych i natychmiastowych problemów związanych z bezpieczeństwem. Pomyśl o Craigslist dla mniejszego promienia mil. Przykład: opublikowałem wszystkie dodatkowe rzeczy dla niemowląt, które musiałem rzucić w zeszłym tygodniu za darmo. Pokój moich dzieciaków został usunięty w ciągu 24 godzin i otrzymałem natychmiastową satysfakcję!

Nextdoor jest również pomocne w publikowaniu pobliskich włamań, wydarzenia szkolne, a nasz lokalny przedstawiciel policji Sargent i okręg są członkami i aktualizuje nas o bieżących wydarzeniach. Nigdy nie nudna chwila w mieście. (To jest Oakland, czyli Oaktown dla czytelników bez Baya.)

Seeclickfix:
Seeclickfix zachęca nas wszystkich do stania się znacznie bardziej aktywnymi obywatelami w opiece nad naszymi miastami, zgłaszając problemy niezgodne z domem w pobliżu domu w szybki i łatwy sposób. Użyłem aplikacji do zgłaszania graffiti i nielegalnego wysypiska. Moim szczęśliwym momentem było zainstalowanie znaku stopu na szkodliwym skrzyżowaniu. Nie jestem Normą Rae, ale dobrze jest poprawić twoje sąsiedztwo. Po zrobieniu zdjęcia i opublikowaniu poprawki otrzymasz potwierdzenie, że problem został uznany. Sąsiedzi mogą nawet głosować na kwestie, aby ocenić znaczenie. Teraz to walidacja.

Obywatele zgłoszono więcej wniosków o usługi na SeClickfix niż na jakiejkolwiek innej platformie mobilnej. Chłodny.

Instagram:
Kolejna wymówka, aby opublikować sympatyczne zdjęcia mojego potomstwa z niesamowitymi funkcjami kamer wideo i edytowaniem zdjęć, które sprawiają, że moje zdjęcia spektakularne. Trochę sprawia, że ​​czuję się jak Ansel Adams.

Świergot
Oprócz niektórych z najśmieszniejszych komików naszych czasów, używam Twittera do łapania najświeższych wiadomości, artykułów rodzicielskich i wielu ważnych 510 rodzin tweetów! (To blog Bay Area prowadzony przez Heather i Whitney) Wspaniale jest uzyskać informacje o lokalnych wydarzeniach rodzinnych do minuty! Tweetuję również w lokalnych firmach i restauracjach, aby poinformować ich, jak bardzo je doceniamy.

Moja chwila chwały na Twitterze miała miejsce, kiedy zdobyłem kalendarz z East Bay Parks and Rec (@EBRPD), kiedy poprawnie odpowiedziałem na pytanie dotyczące ciekawostki z identyfikacją plaży w Alameda. Zatrzymaj oklaski.

Wino:
Czysta rozrywka. Zobacz, jak kreatywni mogą być inni ludzie w krótkich klipach filmowych. Zrobiłem różne filmy o zgadywaniu, co… oczywiście moje dzieci!

Pinterest:
Pinterest ma praktycznie wszystko: zajęcia dla dzieci na wysokiej klasy zdjęcia z projektowania domu. Niedawno kupiliśmy nowy dom w Oakland i użyliśmy Pinteresta do poszukiwania ogrodnictwa odpornego na suszę, kolorów ogrodzenia i kolorów farb. Znalazłem też niesamowite pomysły na przyjęcie urodzinowe, od przysług po ciasto na trzecie przyjęcie mojej córki. Najfajniejszą cechą Pinterest jest wysyłanie pomysłów i zdjęć do znajomych lub małżonka do przejrzenia.

OK, nie mam tu żadnych zdjęć dzieci, może jedynego miejsca, którego nie mam!

Więc nie jestem Steve „mamacką, ale jestem matką próbującą używać socjalnejL Media w pełni, aby przynieść korzyści mi i moim dzieciom. Motia społecznościowe to znacznie więcej niż kilka wymówek, aby opublikować sympatyczne zdjęcia mojego potomstwa. Jestem w pełni świadomy, że do czasu, gdy skończę pisać tę inną aplikację, program, grę lub witrynę, a jestem wiecznie nieskrępowany .

*W czasie prasy w końcu otrzymałem iPhone5s, ale teraz 6 jest wydawane. Westchnienie.

Jakie są Twoje ulubione aplikacje dla rodziców?

By klfxk

Leave a Reply

Your email address will not be published.