No Widgets found in the Sidebar

Pierwszy latek mojej córki nie był taki niesamowity, szczerze mówiąc. Urodziła się 4 lipca, więc przez całe lato byłem gruby i spocony. Ledwo spałem. Po porodzie miałem ogromne piersi, które najprawdopodobniej były widoczne z całej Zatoki w San Francisco. Byłem przerażony, że zostałem w spokoju z obojgiem moich dzieci przez ponad dwie godziny. Krzyczała na fotelu pojazdu, a także sprawiła, że ​​każda podróż była nieszczęśliwa. Więc zamiast tego lata wierzę w to jako jej pierwsze lato. W tym lecie była fajna.

Dla mnie Summerime implikuje niebieskie niebo, kostiumy kąpielowe, a także śmiech. To zdjęcie Scarlett przechwytuje wszystkie te rzeczy. Jestem pewien, że profesjonalni fotografowie zobaczą to inaczej, ale uważam, że spojrzę wstecz na to zdjęcie jako emblematyczne dzieciństwo Scarlett, a także jej pierwsze lato.

Ludzie w Sony wysłali mi ten cyberhot z wykrywaniem uśmiechu, 7,2 megapikseli, a także mnóstwem innych funkcji. Moją drugą preferowaną częścią kamery wideo jest gorąca różowa sytuacja, którą dostałem. Moją pierwszą preferowaną częścią jest to, że zrobiło to zdjęcie.

Jeśli więc masz preferowane zdjęcie z tego lata, wklej link w komentarzach. Wszyscy chcemy zobaczyć!

By klfxk

Leave a Reply

Your email address will not be published.