No Widgets found in the Sidebar

Zdjęcie Rawpixel na Unsplash

Zaktualizowany post. Wszyscy doświadczamy susz w kreatywności. Sądzę, że są one naprawdę koniecznością, jako czas z dala od naszego rzemiosła/projektów, a także odpoczywają, zapewniając jednocześnie kluczową szansę na ponowne inspirację. Odległość od pracy jest ważna dla procesu, a także umożliwia bardziej obiektywną ocenę pracy po przerwie.

Jeśli jeszcze nie wiesz, mam mamę, a także blogowanie, a także vloggowanie to moja praca w pełnym wymiarze godzin. Byłem zwycięskim scenarzystą, a także dyrektorem telewizyjnym/filmowcem, zanim mój blog przekształcił się w karierę, a także przez lata doświadczyłem bloku pisarza. Nigdy nie trwało to długo, więc wierzyłem, że podzielę się swoimi wskazówkami na temat tego, jak osobiście je przezwyciężyłem.

Ta publikacja jest dla niej zarówno dla niej, jak i wszyscy inni cierpiący teraz na innowacyjny kryzys.

Zaakceptuj dokładnie to, jak się czujesz. Akceptuj swoje emocje, jednak wydaje się głupie/trudne. Bądź w spokoju z dokładnie tym, jak się czujesz w tym wyjątkowo. Zaufaj, że to minie. Podobnie do bezsenności, jeśli leżysz tam niespokojną prawdę, nie śpisz, sen będzie cię nawiązywać. Zaakceptuj, że nie możesz spać, medytacja metody/głębokie oddychanie (lubię liczyć, jaka wydaje mi się, że jest to sposób na rozproszenie uwagi) lub wstać, a także zrobić coś innego przed próbą znowu spać, działa dla mnie. Dokładnie to samo dotyczy bloku pisarza. Zaakceptuj, rozprasza, ostatecznie był aktywny, a także motywacja.

Rozmawiać o tym. Odkrywam, że największym antidotum dla bloku pisarza, a także nieuniknione zwątpienie, które zwykle mu towarzyszy, jest rozmowa o tym. Podzielić się swoimi obawami, aby je przetworzyć. Aby zmniejszyć ich zagrożenie. Porozmawiaj z tymi, których ufasz, odkąd są tam twoje obawy, stały się mniej przerażające, a także szybciej przezwyciężone. Odkryjesz również komfort w innych kreacjach, którzy przyznają się do nich, a także doświadczenia z innowacyjnych bloków. Blokumy pisarza Naturalise, aby szybciej walczyć.

Rozproszenie jest kluczowe. Rozproszenie ostatecznie prowadzi do odnowionej motywacji, a także motywacji. Idź na spacer, spotykaj się z ludźmi, którzy przynoszą radość do twojego życia, a także idź za czymś innym kreatywnym. Pomaluj, jeśli zwykle piszesz, typ modyfikacji, a także medium do zmiany rzeczy, próbując swoich sił w poezji, jeśli zwykle komponujesz prozę, a także odwrotnie, lub na przykład wybierasz instrument, a także poddaj się sztuce innych ludzi , odwiedzając galerię lub muzeum lub oglądać materiały w Internecie, w przeciwnym razie zignorujesz. Otwórz swój umysł. Uwolnij się od presji, aby produkować, a także zanurz się w czymś innym. Pamiętaj, że musisz online, aby stworzyć. Nie pamiętaj, aby podobnie jak twoje mięśnie, twoje innowacyjne mięśnie: ramiona, a także wymagania mózgu. Nie bij się o to. Każdy potrzebuje czasu gojenia.

Zrób coś nowego. Odkrywam, że robienie czegoś z regularnego, co wypycha mnie ze strefy komfortu, zawsze zapewnia mi zaufanie, czy to zaczynanie pilates, czy gotowanie czegoś, czego nigdy wcześniej nie robiłem. Kiedy czujesz, że straciłeś innowacyjne mojo, strach może być przytłaczający… obawiasz się, czy kiedykolwiek będziesz pisać/filmować/malować. Zaufaj, że kiedy coś ci się spodoba, powróci. Entuzjazm zawsze zastępuje strach. Ten obecny kryzys minie.

Jedną z moich najbardziej cenionych książek na temat komponowania jest tradycyjny, który jest pisarzem Dorethea Brande napisanym w 1934 roku. Doretea opowiada się za komponowaniem, gdy tylko się obudzisz, „trenując się, w strefie Zmierzchu między snem, a także w pełnym stanie budzących się , tylko napisać ”. Komponowanie strumienia świadomości, bez osądu lub ponownego przeczytania, a także przed przeczytaniem papieru lub kontroli telefonu pomoże uwolnić cię od presji komponowania z funkcją inną niż po prostu cieszenie się pisaniem. Dzięki tej codziennej praktyce na nowo odkryjesz radość z samego pisania dla siebie, ponieważ z przyjemnością z niego przyjemność, a także przed zrozumieniem, będziesz dzielić swoją pracę ze światem, gdy więcej.

Mam nadzieję, że odkryłeś te wskazówki przydatne.

Przypiąć!

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnący w pracy, a także w House, a także oferuje wgląd w to, jak stworzyć cyfrowy biznes lub wrócić do pracy z pewnością.

Mumboss: The Handal Mum’s Guide to Surviving, a także kwitnący w pracy, a także w House (wydanie 2nd w Wielkiej Brytanii)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: twój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnący w pracy, a także w House (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Zamów teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie zastosować się do Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Subskrybuj do uczciwości dla mojego regularnego biuletynu e -mail, w którym udostępniam mój nowy blogPosty, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy, a także wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

By klfxk

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.