No Widgets found in the Sidebar

Nie mogę kłamać. W ciągu tego roku na różnych wydarzeniach Bloggera zebrałem trzy różne karty podarunkowe 50 USD dla spersonalizowanych firm z artykułami papierowymi, i zostałem zidentyfikowany, aby je wszystkie wykorzystać.

Moja coroczna lista mailingowa ma około 75 gospodarstw domowych. Dlatego przesłałem to samo zdjęcie do miętowej, kultury papierowej i maleńkich odbitek i podzieliłem mój zakup na trzy sposoby. Więc… alert spoilera: Jeśli jesteś na mojej liście mailingowej przyjaciół z prawdziwych przyjaciół, zamierzasz zobaczyć, jak wygląda nasze zdjęcie z kartki świątecznej 2011. (Ale nadal pozostaje niespodzianka: którą wersję otrzymasz?)

Wersja A) Karta podarunkowa Tiny Prints została mi przekazana podczas lunchu, w którym firma Bay Area była gospodarzem dla blogerów w listopadzie. Pozwalam moim dzieciom wybrać kartę. Wygląda na trochę bardziej zadowoloną dumę gejowską niż zadowolone święta, ale uwielbiam to.

Umieściłem zdjęcie mnie i Ryana na tyłach, co wygląda trochę przypadkowo, ale hej, kiedy masz dobre zdjęcie swojego gorącego męża i siebie (noszenie makijażu i soczewek kontaktowych i kolczyków jednocześnie!), Jak możesz nie pokazać tego wszystkim, których znasz?

Wersja B) Następnie mamy zamówioną kartę, którą zamówiłem. Raport kredytowy Minted.com w wysokości 50 USD przybył w pudełku prezentowym Citrus Lane Mom-to-Be-Be-Be-Be (już nie istnieje). Pracowałem trochę dla Citrus Lane, zjadłem lunch w swoich biurach i wróciłem do domu z tą kartą. (Dzięki, panie Citrus Lane!)

Wybrałem ten:

Wydaje się, że Minted ma nowy kod promocyjny każdego dnia, więc nie zamierzam go tutaj opublikować, ponieważ może to wygasnąć, zanim to przeczytasz. Kiedy kupujesz kolekcję kart świątecznych Minted, spójrz na pasek na górze strony, aby uzyskać kod rabatowy. (Te karty są drogie, ale mogłeś już zgadnąć, że powiedziałem, że powiedziałem, że wydałem znacznie więcej niż 150 USD na 75 kart).

Wersja C) Kultura papierowa włożyła raport kredytowy w wysokości 50 USD na coś, co wybrałem na tegorocznej konferencji Blogher. Po raz pierwszy uwiedzi mnie kultura papierowa z powodu zaokrąglonych zakątków. Mam obsesję na punkcie zaokrąglonych zakątków.

Zaoszczędź 20% w Paper Culture dzięki kodowi, który właśnie dostałem pocztą: Typmn9. kończy 12/31.

Pro wskazówka: Moja sprytna przyjaciółka Jackie dała jej ostre karty ten premium z przydatnym narożnym strzyżeniem. Kocham to!

W przedszkolu plakat Juliana w tygodniu był w 100% zaokrąglone zdjęcia, a młody chłopiec był mi zadowolony. (Jeśli wypchniesz własną pończochy, zdobądź rundę za 6 USD na Amazon!) Niektóre firmy karciane pobierają dodatkowe 0,10 USD za zaokrąglone zakręty. Mówię, że jeśli znajdziesz świetną ofertę, kup kwadratowe, a następnie zrób to sam.

UWAGA: Unisex z czerwono-białych jammies moich dzieci były oferowane przez Polarn O Pyret, a w tym miesiącu możesz zobaczyć znacznie więcej, ponieważ wszyscy młodzi chłopcy Heather mają również zestaw.

By klfxk

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.