No Widgets found in the Sidebar

Reklama mama jest pisarzem blogów w okolicy Chicago, który ma dwóch młodych ludzi urodzonych dość blisko mojego. Poza tym oboje mieliśmy zwycięski VBAC z nr 2 i oboje jesteśmy w marketingu, więc byliśmy jak całkowicie najlepsi przyjaciele, nawet zanim naprawdę rozmawialiśmy.

Pracuje na pełny etat, więc pompowanie jest częścią jej codziennego życia. Czuję ją, ponieważ tak bardzo nienawidziłem pompy, a także wszystkich jej części, kiedy pracowałem przed domem podczas dzieciństwa Juliana. Ponadto w sytuacji przyniesienia pompy były losowe krople mleka matki, a także w niektórych przypadkach na moich kolanach. Trochę obrzydliwe, chociaż nie jestem pewien, dlaczego.

Miss Advertising Mom stworzyła się rozwiązaniem. Nazywała to „torbą Terry Pump Parts”, a także jak wielki marketer, oferuje nam, wyjaśniając problem, który rozwiązuje:

Moja pompka piersiowa z nieestetyczną czarną torbą do przenoszenia (której nie używam), jednak nie zawierała doskonałej usługi do sprzyjania wszystkich części pompy, a także akcesoriów, rogów, a także zaworów, które są w stanie W kontakcie z mlekiem, a także należy je czyszczyć między sesjami pompowymi.

Ponieważ pompuję dwa razy dziennie, myłem te części detergentem posiłków, a także gorącą wodą, a także zapewniałem im pobieżne suszenie ręcznikiem papierowym. Jednak nigdy nie wydają się naprawdę wyschnąć.

Trzymałem je w galonowej torbie Ziploc w moim plecaku, jednak nie podobało mi się, jak zamglony byłby torba, tak dobrze, jak nienawidziłem korzystania z wilgotnych części. Odkryłem też, że czyszczenie torby Ziploc, nawet gdy tydzień był uciążliwym w tyłku. Poza tym nigdy nie byłam pozytywna, że ​​było naprawdę czyste.

Wprowadź torbę frotte z pompami!

Ta torba z rzepem, opracowana przeze mnie, a także zszyta ze starego ręcznika przez moją cudowną teściową, trzyma wszystkie moje części pompy, a także podwójne jako podkładkę, chroniąc moje spodnie robocze przed nieumyślnym mlekiem kroplówki.

Żadnych bardziej wilgotnych rogów, ponieważ mogę wrzucić je do prania co kilka dni!

Niezła robota, mm!

Powiązane działanie: praca pompowania (podziel się swoją historią!)

By klfxk

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.